Volkswagen Polo
1.0 TSI Highline R | Panodak | LED | Virtual | Beats | Carplay | Stoelverwarming | Clima
Direct kopen, basisprijs: € 15.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.450,-
LEASEPRIJS: € 254,64 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.090,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Polo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI Highline R | Panodak | LED | Virtual | Beats | Carplay | Stoelverwarming | Clima |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 20 april 2018 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 98.730 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 254,64 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | SK-910-H |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 71 kw / 97 pk |
| Laadvermogen: | 565 kg |
| Gewicht: | 1.045 kg |
| Wielbasis: | 255 cm |
| Hoogte: | 146 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.610 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 570 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Koplampen adaptief
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED achterlichten
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED koplampen
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor adaptief
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Beats Audio
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen/velours bekleding
- Lederen/velours bekleding
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Advance-pakket
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- extra getint glas achter
- extra getint glas achter
- Half alcantara / stof bekleding
- hoofdsteunen anti-whiplash
- LED-lichtpakket
- Leder-pakket
- lendesteun(en) verstelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- Licht en zicht-pakket
- Niet in gerookt
- Parkeer pakket
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Winter-pakket